Į Pradžią Spausdinti
Apie įmonę Produkcija Karjera Receptai Kontaktai   
LT  EN  RU  PL
APIE ĮMONĘ

   Viena iš didžiausių Lietuvos žuvies perdirbimo įmonių UAB "Edega" įsteigta 1996 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo 10 darbuotojų,  gaminamas asortimentas buvo nedidelis. Šiuo metu įmonėje jau dirba apie 130 darbuotojų, gamyboje naudojamos tik naujausios technologijos, atitinkančios griežtus Europos Sąjungos reikalavimus.

 

   Įmonės asortimentą sudaro daugiau kaip 60 pavadinimų gaminių. Per metus perdirbama apie 1000 tonų žuvies. UAB "Edega" specializuojasi kulinarinių produktų iš silkių ir silkių filė, o taip pat ypatingo skonio gaminių iš Baltijos šprotų ir strimelių gamyboje. Šie gaminiai išskirtini tiek savo estetine išvaizda, tiek skoninėmis savybėmis. Juk žuvis, sugaunama Baltijos jūroje, patenka į gamybą nešaldyta, šviežia, tuo pačiu išsaugomos visos maistinės medžiagos, būdingos šviežiai žuviai, ir būtinos žmogaus organizmui. Vadinasi, valgyti UAB "Edega" gaminamus produktus ne tik skanu, bet ir SVEIKA!

 

    2004 m. įmonei buvo suteiktas tarptautinis leidimas ir veterinarinis numeris, leidžiantis eksportuoti gaminius į Europos Sąjungos šalis. Didelė dalis mūsų gaminamos produkcijos yra eksportuojama į  ES šalis.

 

    Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra tarptautinės parodos „AgroBalt 2005“ metu, LITEXPO parodų centre organizavo profesionalią maisto produktų ir gėrimų vartotojų degustaciją "DEGUSTALIT 2005", kurios pagrindinis šūkis – SKONIS LEMIA PASIRINKIMĄ, tikslas – skatinti lietuviškų maisto produktų vartojimą ir tobulinti jų kokybę. Degustacijos metu geriausiais savo kategorijoje buvo pripažinti net du UAB "Edega" gaminiai:

 

 Silkių filė su pomidorų padažu

Šprotų filė "Jūros akmenėliai".

 

Weblance